???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

 Присвячується до 8 Березня та Дня народження

 Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок – нас закликає до навчання. Вчителька поспішає на урок - у світ пізнання.

 Щоранку, більше 45 років, Зоя Михайлівна Кучинська ходила до своєї рідної школи села Тесів Острозького району Рівненської області. Щодня на вчительку в школі чекали щирі і допитливі дитячі очі. Вона дуже любила свою роботу, свою школу, гарну, простору і з галасливою дітворою. Вона ставила завдання – навчати, робити людину кращою, розвивати її можливості, відкривати в ній таланти.

zo1Зоя Михайлівна – творча людина, бо мала справу з величним творінням вселюдського духу, а ще виконувала важливу роль у вибудові особистості дитини, її інтелекту, душі, моралі. Вона щоденно сіяла в душах дітей добро, правду, милосердя, утверджувала справедливість і виховувала совість. Моральною опорою в цій благородній справі служили для неї елементи народної педагогіки, народні традиції, обряди та звичаї.

ЇЇ педагогічне кредо визначало сутність і принцип праці: кожній дитині світло знань; кожній дитині світло любові; віру в сили свої без вагань – як запорука щасливої долі.

 За це випускники, учні, батьки завжди були вдячні і висловили свої побажання - за багаторічну і невтомну працю, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

 Бажаю Вам, Зоє Михайлівно, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай Бог охороняє Вас від злого, хай світиться сонце і колоситься жито. Щоб були Ви щасливі і здорові многії і многії літа.

 З сердечною повагою Леонтій КОЦХАЛ

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити