???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі традиції українські сімейні традиції, а берегинями родин є мати. Народити, виховати та поставити на ноги як мінімум п’ять дітей – нелегкий подвиг, гідний звання Героя. Сьогодні в Україні налічуються десятки тисяч жінок, які у свій час зважилися на нього. А ще людство і держава шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

Четверо матусь – жительок Острожчини отримали нагрудний знак і посвідчення матерів-героїнь.

Почесну місію вручення матерям-героїням з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка виконали голова Острозької РДА Богдан Турович та голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька.

Тож щиро вітаємо з почесним званням наших краянок:

Котюбіну Оксана Степанівну – матір п’яти дітей, жительку села Михайлівка;

DSC01740
Легку Ніну Володимирівну – матір дев’яти дітей, жительку села Оженин;

DSC01741
Нечепорук Надію Павлівну – матір дев’яти дітей, жительку села Розваж;

DSC01742
Талащук Олену Костянтинівну – матір п’яти дітей, жительку села Могиляни.

DSC01743

Берегинь Острозького краю відзначили не тільки Почесними дипломами, відзнаками, а й вручили квіти та зробили світлини на згадку. Щиро зичу нагородженим міцного здоров’я, гарного настрою, щастя, родинного благополуччя та тепла й поваги від діток.

Нагадаю, почесне звання «Мати-героїня» має жінка, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Указом Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» від 25 грудня 2007 року гарантується одноразова виплата у розмірі десяти прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

Ольга ФІЛІНА

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити