???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Вибори до місцевих рад залишились позаду. Кожен з нас віддав свій голос за певного кандидата в депутати, за імпонуючу партію. Хоч явка виборців і склала 56,9 відсотків на Острожчині, але незважаючи на всі перипетії, на складність виборчої  кампанїі, вибори відбулись організовано, чесно  та прозоро. Результатів виборів голів, депутатів  міських, районних та сільських рад з нетерпінням очікували всі: і учасники виборчого процесу,  і громадяни, які використали своє право волевиявлення.

12 листопада в сесійній залі районної ради відбулася І-ша сесія 7-го демократичного скликання депутатів районної ради. В роботі сесії взяли участь новообрані депутати обласної ради Михайло Крук та Віталій Ундір, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

Засідання відкрила голова Острозької  РВК Людмила Козак, яка поінформувала присутніх із результатами виборів депутатів Острозької районної ради, обраних на чергових виборах 25 жовтня 2015 року. У своїй доповіді Людмила Григорівна відмітила, що в результаті цього складного процесу відповідно до Закону «Про місцеві вибори»  5-відсотковий бар’єр подолали 5 партій: Острозька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 11 мандатів, Острозька районна організація  політичної партії «Конкретних справ» – 8 мандатів,  Острозька районна організація  політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 7 мандатів, Острозька районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – 5 мандатів, Острозька районна організація  Радикальної партії  Олега Ляшка – 3 мандати. Склад районної ради на 2/3 оновлений, лише 11 депутатів попереднього скликання повторно отримали мандат довіри, серед обраних – 8 жінок. Двом найстаршим депутатам – по 62 роки, наймолодшому – 19. За фахом це різні люди, 23 з них має вищу освіту. Районна рада нинішнього скликання складається з 34 депутатів.

На сесійному засіданні 33-м новообраним депутатам (один був відсутній  з поважних причин) було вручено посвідчення та значки депутатів районної ради. Після взяття до відома цієї інформації депутати сформували тимчасову президію, секретаріат, лічильну комісію та, затвердивши порядок денний, перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання та прийняття рішення про постійні комісії районної ради. До складу Президії  ввійшли представники таких політичних сил: «БПП «Солідарність», ОРО ПП «Конкретних справ, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Радикальна партія Олега Ляшка. Головуючим Президії обрали Віктора Савчука, депутата районної ради від ВО «Батьківщина».

Після обрання голови лічильної комісії Ольги Самойлович (депутат від ВО «Батьківщина»), депутати приступили до порядку обрання голови районної ради.

Від депутата районної ради Івана Петлюка ОРО партії «БПП «Солідарність» надійшла пропозиція кандидатури діючого очільника районної ради – Валентини Стрілецької, свою кандидатуру запропонувала Валентина Тимчук, яка пройшла в депутати від ОРО ПП «Конкретних справ». Шляхом таємного голосування більшість таки підтримала першу кандидатуру. Відповідно до регламенту ради, з урахуванням вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за результатами таємного голосування, головою районної ради VII скликання більшістю голосів обрано Валентину Стрілецьку (25 голосів – «за»). Нагадаємо, що згідно  чинного законодавства голова районної ради пройшла попередню перевірку, і лише після цього зайняла державну посаду.  Валентина Володимирівна щиро подякувала усім за підтримку та виявлену довіру. За іншого кандидата – Валентину Тимчук – проголосували 8 депутатів. Приємно відзначити, що 30 депутатів райради віддали свої голоси за діючого заступника голови районної ради Надію Дем’янчук, яка очолює цю посаду вже 5 скликання.

Голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір привітав новообраних депутатів та керівників районної ради, висловивши сподівання на плідну співпрацю, та вручив грамоти сільським головам «за ефективну співпрацю та значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток Острозького району».

PB130004.JPG

Наступна чергова сесія відбулася 19 листопада, на якій було обрано окремі постійні комісії районної ради та їх голів, а також утворено дві фракції: ПП «Конкретних справ» та ВО «Батьківщина».

Принагідно слід зазначити, що острожани на останніх виборах знову висловили довіру діючому мерові Олександрові Шикеру, з чим ми його і вітаємо.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити