???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

5 грудня близько 10-ї години депутат Острозької ради Дмитро Марушко та кілька жителів с. Плоске побачили, що на території картоплесховища колишнього колгоспу працює екскаватор, хтось проводить демонтаж приміщення. Жителі села запитали водія транспортного засобу про те, хто їм дозволив проводити знищення приміщення. У відповідь почули: «Тут є господар». Згодом приїхав Іван Зінчук, колишній голова КСП (згодом СФГ) «Плосківське», який показав людям документи, з яких вони не зрозуміли, чи має він право проводити такі дії.

Коли на місце цієї пригоди прибули сільський голова з дільничним інспектором поліції, техніки і людей, які проводили знищення будівлі, вже не було, а сліди демонтажу залишились – десь на 100 метрів розрита земля.

Ця нетипова для села ситуація стала приводом для проведення загальних зборів села. Тож в неділю, 13 грудня, у приміщення Будинку культури с. Плоске відбувся схід села, на який прибули запрошені: депутат Рівненської обласної ради, голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька, заступник голови райради Надія Дем’янчук, керівник апарату РДА Василь Мельник, начальник Острозького відділу поліції ГУ НП у Рівненській області Валерій Самчук, начальник юридичного відділу Віталій Мельник, начальник управління АПР Роман Нех, депутат районної ради Дмитро Марушко.

PC140101.JPG

Голова зборів, нинішній сільський голова Петро Галімський, довів до відома присутніх інформація про основне питання зборів: вирішення конфліктної ситуації щодо незаконного знищення майна, що належить громаді. Попередньо депутат Дмитро Марушко подав звернення до сільського голови, у якому описав спробу руйнації приміщення картоплесховища.

Віталій Ундір наголосив, що останніми роками і так багато чого знищено, тому потрібно зберегти те, що ще можна.

«В приміщення овочесховища потрібно привести інвестора, який би відкрив тут якесь виробництво. Є чіткий перелік дій щодо оформлення права власності на майно. Сьогодні свідоцтво – єдиний документ, що посвідчує право власності. Тільки тоді власник може щось робити. Просто так розібрати нічого не можна. Я зроблю все, щоб не допустити того, щоб це приміщення було розібране, вивезене і продане за копійки», – пообіцяв голова райдержадміністрації.

Начальник відділу поліції Валерій Самчук зазначив, що в деяких селах вже є, а в деяких планується згодом встановити пункти цілодобової роботи працівників поліції. В селі постійно буде черговий, тому не буде потреби представникам громади їхати в Острог і викликати працівників поліції.

Користуючись нагодою, жителі села ставили й інші питання представникам районної влади, в першу чергу голові РДА. Зокрема, цікавило громаду, які об’єкти соціальної сфери у с. Плоске передбачено зробити на наступний рік, чи будуть виділяти земельні ділянки учасникам АТО, коли буде зроблено ремонт дороги тощо.

На багато питань було дано вичерпні відповіді, а для вирішення інших сільський голова запропонував звернутися до сільської ради в робочий час, готувати необхідні документи та приносити в адміністрацію.

На завершення депутат Дмитро Марушко запропонував обрати ініціативну групу. Мешканці села підтримали запропоновані кандидатури, які оглянуть приміщення, сфотографують, зроблять опис та працюватимуть над виготовленням необхідної документації. Адже це майно належить громаді с. Плоске, потрібно з’ясувати багато юридичних моментів.

До речі, на збори села не з’явилась друга сторона конфлікту – І.В. Зінчук, а також попередній сільський голова – Ю. М. Чумак, до якого у місцевих жителів теж було багато запитань.  

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити