???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Щирі віншування з Новорічно - Різдвяними святами, колядки та щедрівки звучали перед початком засідання позачергової сесії Острозької районної ради сьомого скликання для усіх присутніх у виконанні чоловічого квінтету районного Будинку культури (кер. А. Добруцький). Після привітань присутнім та побажання усіх гараздів у Новому році районним керівництвом продовжилась робота спільним засіданням постійних комісій районної ради, яке пройшло під головуванням депутата районної ради Віктора Савчука (голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин та розвитку села). Тож на спільному засіданні комісій було розглянуто в подальшому питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 та 2015 роки, з яких. доповідала начальник фінансового управління Острозької РДА Валентина Лось, про вилучення із господарського відання нерухомого майна ознайомив народних обранців керівник апарату Острозької РДА Василь Мельник.

Після дискусії щодо перших питань, голосування депутатів, було прийнято рішення розглянути дані питання на четвертій позачерговій сесії Острозької районної ради сьомого скликання, після чого роботу спільних комісій було завершено.

Пам'ять про наших земляків - героїв, хто загинув у зоні АТО, хто несе свій патріотичний обов’язок зі зброєю в руках захищаючи нашу державу, назавжди буде з нами. Не змінюючи традицій та розпочинаючи позачергову сесію, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька разом із присутніми вшанували пам’ять наших земляків хвилиною мовчання та привітала з Днем народження депутатів, які відзначали їх у міжсесійний період.

Всі питання порядку денного, які були попередньо заслухані на засіданні постійних комісій, були прийняті пакетом. У питанні «Різне» Вельбівненський сільський голова В’ячеслав Зеленський підняв питання щодо забезпечення у зимовий період, особливо коли ожеледиця, посипальним матеріалом центральних доріг в населених пунктах. Депутатський корпус підтримав дане питання, тож було рекомендовано заслухати на наступній сесії керівника філії «Райавтодор» Миколу Шаповала.

По завершенню роботи позачергової сесії голова районної ради Валентина Стрілецька подякувала депутатам за конструктивну роботу та виважений підхід до усіх питань.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити