???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

14 березня у стінах Національного університету «Острозька академія» відбулася інавгурація новопризначеного голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука.

Викладачі, спудеї, представники місцевої влади та гості з області прибули, щоб взяти участь у церемонії. Як відомо, Олександр Корнійчук уродженець і житель Острога, випускник і викладач Острозької академії, то і настанови на новий етап у своїй діяльності новообраний голова отримав у своїй альма-матер. До речі, у стінах НаУОА здобували знання і досвід сьогоднішній голова Острозької райдержадміністрації, депутат обласної ради Віталій Ундір, екс-голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, заступник голови облради Олексій Бучинський, депутат обласної ради Володимир Муляр.

Ректор закладу Ігор Пасічник зазначив, що Олександр Корнійчук — єдиний випускник Острозької академії, який при врученні диплому магістра отримав найвищу нагороду Острозької академії — срібну медаль «Князь Василь-Костянтин Острозький».

Новообраний голова урочисто присягнув на вірність Україні та громаді Рівненщини, поклавши руку на Острозьку Біблію. Цю ж книгу як благословіння на добрі справи він прийняв у подарунок від Героя України і свого наставника.

Привітав Олександра Корнійчука також протектор академії, член Наглядової ради НаУОА, Академік Острозького академічного Братства, екс-голова обласної ради кількох попередніх скликань Роман Василишин, вручивши золотий нагрудний значок Острозької академії. Від студентського колективу голову облради слова вітань виголосив голова Братства спудеїв НаУОА Михайло Онуфер.

Новий голова запевнив, що буде консолідована робота виконавчої і законодавчої гілок влади в області, а всі майбутні рішення обласні депутати прийматимуть після обговорень та спільних опрацювань. На запитання журналістів, чи буде Олександр Васильович надавати преференції Острогу та району, повідомив, що у своїй роботі керуватиметься принципом рівноправ’я всіх громадян, а надані владні повноваження максимально використає для розвитку області, для покращення добробуту її мешканців.

Батьки передали мене вруки Острозькій академії. У цих стінах і розпочалося моє справжнє доросле життя. Я розумію, що зараз на мене покладається велика відповідальність. Докладу всіх зусиль, щоб не заплямувати, не зганьбити ім’я академії, – пообіцяв новий керманич. Що ж, можливо, відповідальність перед викладачами та навчальним закладом і справді стане серйозним стимулом чи пересторогою у здійсненні кожного кроку на посаді голови обласної ради.

На заході побували Ольга Філіна та Вікторія Кригер

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити