???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

15 березня 2016 року головою Острозької районної державної адміністрації Віталієм Ундіром був проведений виїзний прийом громадян у селі Мощаниця.

Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз′яснень громадянам щодо порушених ними питань участь в прийомі взяли керівник організаційного відділу райдержадміністрації Анатолій Сидорук та представники мобільного соціального офісу управління соціального захисту населення Острозької РДА. За допомогою до очільника району звернулося 6 мешканців села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей. Найактуальнішими питаннями сьогодення є питання з приводу оформлення документів на пільги по догляду за дитиною до трьох років, багатодітних та малозабезпечених сімей, а також відшкодування субсидій на придбання твердого палива та виділення земельних ділянок воїнам АТО під ведення індивідуального господарства. Піднімалося питання хоча б часткового ремонту дороги по вулиці Шкільній. Під час особистого прийому жителі отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання, Віталій Олександрович надав роз’яснення та доручення працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Активну участь в обговорені порушених жителями питань взяв сільський  голова Олександр Чубик. Спільно з головою РДА було знайдено  шляхи вирішення болючих питань громади.

Цього ж дня Віталій Ундір відвідав НВК «Мощаницька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Після огляду класів, спортивної зали, їдальні тощо у розмові з директором школи Тамілою Тарар було обговорено нагальні питання навчального закладу та шляхи їх вирішення, зокрема, забезпечення харчуванням дітей молодших класів усіх пільгових категорій.

Наступним об’єктом робочого виїзду голови був огляд пуско-налогоджувальної лінії в одному із місцевих господарств у с. Кургани з виробництва дерев’яних екологічно чистих пелетів із щепи. Питання відкриття даного виробництва в проекті, адже потребує детального вивчення та фінансування, як зазначив місцевий підприємець. Приємно зазначити, що з відкриттям вищезазначеного виробництва місцеві жителі зможуть розраховувати на нові робочі місця. Реалізація задумів не завжди відбувається так, як планується, тож терпіння, наснаги, віри та удачі побажав очільник на завершення зустрічі з організатором проекту.

За результатами особистого прийому, головою райдержадміністрації були дані доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити