???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

14-15 листопада на трасі в с. Оженин відбулися змагання з мотокросу – ІІІ етап (фінальний) Кубка МК "Кристал". Організаторами, як завжди, виступили міськрайонний мотоклуб «Кристал» за вагомої підтримки Острозької райдержадміністрації та багатьох спонсорів. З привітаннями та словами підтримки до учасників, уболівальників та гостей свята звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Харчук. Спортсмени змагалися в наступних класах: 85 куб.см, "OPEN A", "OPEN B", "OPEN C", "ВЕТЕРАНИ".

DSCN1057.JPG

Підростаюче покоління мотокросменів демонструвало свої знання і навички в класі 85 куб.см. Перше місце завоював Ілля Слободзяний (м. Підволочиськ), друге місце – Віталій Шмига (м. Володимирець), третє місце зайняв Ілля Зелінський (с. Оженин). Ілля Кичура (смт. Клевань) зайняв четверте місце, але проявив гідну боротьбу з фаворитом. 

Колоритною виявилася боротьба в класах «OPEN A» і «OPEN B». У заїздах брали участь сильні спортсмени. У класі «OPEN A» Антон Лащук і Микита Ліпінський тривалий час трималися попереду, проте завдяки розгону по широкому радіусу Станіслав Огородник зміг не лише обійти своїх суперників, але і відірватися від них на довгу дистанцію. За підсумками двох заїздів, перше місце зайняв Станіслав Огородник (смт. Клевань), друге місце – Микита Ліпінський (м. Житомир), третє місце – Антон Лащук (м. Луцьк).

«OPEN B». У першому заїзді першим із старту вирвався Олександр Чура (м. Львів), проте на першому ж трампліні його обійшов Павло Бондарчук (м. Рівне). А Ігор Котлобай нав'язував боротьбу Віктору Трофімову і не даремно! У другому ж заїзді блискучий старт Павла Бондарчука не став заставою його перемоги, оскільки на перше місце також претендував львів'янин Олександр Чура. Проте за підсумками двох заїздів перше місце завоював рівненчанин Павло Бондарчук, друге місце зайняв Ігор Котлобай, а третє – Олександр Чура.

У класі «OPEN С» гостра боротьба велася між Богданом Фадєєвим і Андрієм Гаєвським – з кожним поворотом мінявся фаворит. Та все ж Богдану Фадєєву (м. Рівне) удалося вирвати перемогу. Друге місце відповідно дісталося Андрію Гаєвському (м. Луцьк), а третє місце зайняв Максим Шматов (м. Рівне).

У класі «Ветеран-І» від 40 до 47 років безперечним переможцем став Олег Ліпінський (м. Житомир), друге місце зайняв Олег Шматов (м. Рівне), а третє місце зайняв Іван Гасс (м. Славута). Крім того, Іван Гасс отримав кубок у винагороду за чуйність під час 2 етапу змагань і поділився власним мотоциклом з Валентином Дацюком.

Серед спортсменів в класі «Ветеран-ІІ» від 48 до 50 років «темною конячкою» виявився Ігор Бурець (м. Рівне), оскільки останній раз він стартував аж в 1985 році. В обох заїздах він виривався першим зі старту і відривався на довгу дистанцію від своїх суперників. Проте прикре падіння в першому заїзді і декілька технічних помилок в другому перешкодили його перемозі – у результаті Ігор Бурець зайняв третє місце. Перше місце завоював Олег Огороднік (смт. Клевань), а друге – Андрій Гасс (м. Славута).  

DSCN1126.JPG

Особливо порадували багаточисельні уболівальники, які приїхали підтримати спортсменів і улюблений вигляд спорту. Серед них ми зустріли одного з найпалкіших уболівальників мотокросу – Олександра Мурашка, ветерана рівненського спідвею.

За підсумками трьох етапів кубок мотоклубу впевнено дістався господарям з МК «Кристал». Срібні медалі у сусідів з Житомира – команди «Спорт-Мото». Третє місце посіли колеги-суперники з клубу «На грані» з міста Луцька.

Вручення «слонів» переможцям та призерам проводив голова мотоклубу «Кристал» Василь Юзепчук, який, до речі, також показав свою майстерність у ветеранському класі заїздів. Кубки, медалі, символічні відзнаки за перемоги у ІІІ етапі та у загальнокомандному заліку отримали усі винуватці змагань.

09.jpg

Василь Миколайович вже вкотре висловив щиру вдячність голові райдержадміністрації Віталію Ундіру, а також спонсорам заходу, приватним підприємцям Анатолію Шишку, Ігорю Ящуку, Володимиру Зелінському, Олегу Огородніку за підтримку мотоперегонів в Оженині, сподіваючись на подальшу співпрацю у майбутньому.

Слід зазначити, що це був заключний міжобласний етап першості мотоклубу «Кристал». У наступному році є багато амбіційних планів щодо проведення змагань з мотокросу, зокрема, вдосконалення багатьох питань  організаційного плану та підвищення рівня перегонів. Є надія, що незважаючи на безліч проблем,  мотокросу на Острожчині бути.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити