???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

21-23 листопада у Польщі відбувався XІІ Кубок світу з армспорту серед професіоналів ZLOTY TUR CUP - RUMIA 2015. Україну в цьому комерційному турнірі представляло близько 10 чоловік. В загальному українці посіли на змаганнях третє місце.

Наш земляк Олег Жох, якого Європа і світ знає як серйозного і сильного рукоборця, цього разу знову привіз «золото». Однак до перемоги він ішов не зовсім спокійно. У відбірковому турі Олега, за рішенням суддів, здолав представник Казахстану Магжан Шагієв.

– Казах нахилив мою руку, але не поклав на поверхню, і одразу піднявся, почав кричати, радіти, що він переміг. Судді переглянулись і зафіксували перемогу, – розповідає Олег Жох.

У фіналі українець зійшовся в поєдинку з тим самим казахом і довів, що він сильніший і спритніший. Кубок чемпіона поїхав у с. Оженин.

Фінансову допомогу на поїздку до сусідньої держави вже вкотре надав спортсмену керівник СГПП Петро Ягодка. Олег Жох щиро вдячний йому за постійну підтримку, а начальнику відділу виховання, молоді та спорту УОМС Дмитру Білюку – за плідну співпрацю.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити