???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Життя - це бій!

Під таким гаслом 12-13 грудня 2015 р. в приміщенні Будинку культури м. Острог пройшов І регіональний турнір з боксу, присвячений пам’яті заслужених тренерів України Мартиненка В. та Тончука Ю. за сприяння Рівненської обласної Федерації боксу України та вихованців тренерів.

Кожну команду з міст Луцьк, Володимир-Волинський, Рівне, Здолбунів, Острог, Славута, Нетішин, сіл Грем’яче, Варварівка, Копитків представляло шість кращих боксерів. Загалом було 130 учасників.

Здобутки с. Грем’яче: капітан команди Владислав Довгий (2002 р.н., у ваговій категорії до 35,5 кг) в першому бою не залишив шансів супернику з рахунком 0:3, вигравши у боксера з м. Володимир-Волинськ, в другому бою зустрівся с представником з м. Луцьк, зробивши технічний нокдаун супернику, одержав впевнену перемогу з рахунком 0:4 - І місце. Його побратим Владислав Щав’юк (2003 р. н., 32 кг), з рахунком 0:3 виграв сильного суперника з м. Рівне. А в фіналі зустрівся зі знайомим опонентом клубу «БУДАКАН» м. Рівне, Данилом Бочаром, який в Іспанії цього року став чемпіоном світу з кікбоксингу в своїй вазі. В інтригуючому бою Бочар – Щав’юк перемогла бойова нічия - І місце. Тренер Ілля Соснов хоче підготувати хлопців на чемпіонат України 2016 року.

Крім того, наші хлопці завоювали такі місця: Ігор Нагорний (2005 р.н., 28 кг) зайняв І місце, Дмитро Михальчук (2002 р.н., 54 кг) – ІІ місце, Олександр Михальчук (2005 р.н., 32 кг) – ІІ місце.

Вихованець заслуженого тренера України Грушина А.П. «ДБК Максим», тренер з Хмельниччини Ілля Соснов навчає своїх вихованців в Острозькому районі бути трудолюбивими, порядними, справедливими та добрими і, незважаючи ні на що і ні на кого, іти впевнено, терпляче, наполегливо, і щоденною своєю працею добиватися мети.

Тож побажаємо нашим юним, майбутнім захисникам успіхів та натхнення в своїй нелегкій праці.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити