???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

18 грудня, на передодні святого Миколая, на базі комунального закладу «Оженинська районна дитяча юнацька спортивна школа Острозької районної ради Рівненської області» з метою розвитку рухливих якостей дітей і залучення їх до занять спортом в спортивній залі НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст.(ліцей)-ДНЗ»ім. Т.Г.Шевченка відбулося цікаве спортивне дійство. Це змагання серед учнів 4-6х класів під назвою «Веселі старти». Проходили вони під керівництвом директора і тренера ДЮСШ Алли Віталіївни Штундер.

Програма складалася з 8 різноманітних конкурсів, в яких учасникам треба було проявити себе сміливими, кмітливими, витриманими, вправно володіти м’ячем, швидко рухатися і координувати свої дії з товаришами по команді. Школярі були поділені на 3 команди по 13 учнів в кожній, яким вони дали назви «Ялинки», «Сніжинки» і «Сніговики». Хлопчики і дівчатка приймали участь в естафетах з передачею м’ячів, обручами, перенесенням предметів і лопанням повітряних кульок. Особливо емоційним і захоплюючим виявився конкурс «Бабки-йошки в Оженині», в якому діти на «мітлах» неслися вперед в екстравагантному одязі. Жвавими оплесками і вигуками підтримували своїх вболівальники різних вікових категорій і батьки, учні, вчителі. Кожний конкурс оцінювало компетентне журі. Змагання проходили з перемінним успіхом.

Вирішальним у підведенні підсумків виявився конкурс капітанів «Юні аквалангісти» у складі: Ковби Аліни учениці 5 кл., Ковби Владислава учня 3 кл., Зайчука Максима учня 3 кл.. За кількістю балів перемогла команда «Ялинки», друге місце у «Сніговиків», третє- у «Сніжинок».

Ведуча змагань Алла Віталіївна нагородила всіх учасників змагань грамотами після підведення підсумків, а кращих: Токарчук Поліну ученицю 6 кл., Степасюка Дениса учня 6 кл. та Казнодія Нікіту учня 3 кл. медалями, найактивніших – подарунками.

Грамоти були вручені також батькам: Токарчуку Володимиру Григоровичу, Казнодій Іванні Володимирівній, Шостак Валентині Сергіївній, за хороше виховання і залучення своїх дітей до занять спортом. Після закінчення змагань діти поласували солодощами.

«Веселі старти» не залишили байдужим нікого із присутніх, і вони ще довго обговорювали конкурси, які їм найбільше сподобалися. Учасники змагань виходили із просторої спортзали, в якій зроблено гарний ремонт, трохи стомлені, але задоволені і переповнені емоціями. Мета цих змагань, як і багатьох інших, полягала в залученні якомога більше учнів заняттям фізичною культурою і спортом та відвідуванні ними спортивних секцій.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити