???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Минулої неділі, 28 лютого, в спортзалі НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей)-ДНЗ» ім.. Т.Г. Шевченка на базі КЗ «Оженинська районна ДЮСШ» відбувся відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н. і молодших, присвячений Міжнародному жіночому дню. В змаганнях взяли участь команди Оженинської і Острозької ДЮСШ, Межиріцького НВК І-ІІІ ст.., Нетішинської ДЮСШ (Хмельницької області) і Бугринського НВК І-ІІІ ст.. (Гощанський район).

Змагання відбулися по коловій системі, тобто, всі команди мали зіграти одна з одною, а це зовсім немало – 10 захоплюючих поєдинків. Ігри тривали з перемінним успіхом, закінчувалися з різним рахунком і з сльозами радості від перемог і поразок.

Гучними оплесками і вигуками підтримували своїх гравців численні уболівальники і батьки учнів. Приємно відзначити, що прийняла запрошення і прийшла повболівати за юних спортсменок голова Оженинської сільської ради Дика Алла Іванівна. Щиро дякуємо директору цього навчально-виховного закладу Хімін Нелі Володимирівні за дозвіл і сприяння у проведенні тренувань і змагань у спортивній залі навчального закладу.

Кращими гравцями нашої команди були: Голяка Валерія, Нікітчук Анжела, Косянчук Софія, Українець Дарія.

Фортуна, на жаль, відвернулась від нашої команди у цьому турнірі, і ми не посіли призове місце. Але дівчатка налаштовані рішуче і далі наполегливо і систематично тренуватися, вдосконалювати свою майстерність та займати кращі місця у наступних змаганнях.

Перше місце і кубок отримали юні спортсменки з Межиріча, друге місце завоювали дівчата з Бугрина, третє – з Нетішина. Усі учасниці змагань були нагороджені медалями, а команди – почесними грамотами.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити