???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З 5 по 8 квітня 2016 року у м. Львів пройшов відкритий турнір з боксу. Були запрошені команди з Львівської, Волинської, Хмельницької, Рівненської, Чернівецької та Закарпатської областей. Змагання проводились з метою перегляду та відбору перспективних боксерів на навчання в м. Львів. Рівненську область представляла команда ДБК «Панчер» Острозького району, с. Грем’яче. Шість кращих боксерів у різних вагових категоріях провели рівні, достойні бої з сильними суперниками та показали такі результати: Іщук Юліан (2004 р.н., 33 кг) – І місце, Зайцев Влад (2003, 30 кг) – І місце, Українець Іван (2003, 38,5 кг) – І місце, Щав’юк Влад (2003, 35,5 кг) – І місце, Довгий Влад (2002, 37 кг) – І місце, Нагорний Ігор (2005, 28 кг) – ІІ місце. Звичайно, дітям ще потрібно багато працювати, виправляти помилки, але більшість зарекомендували себе як підготовлені, сформовані боксери.

У Львові наші діти не лише отримали корисний спортивний та бойовий досвід, але і мали можливість цікаво та позитивно провести час під час екскурсій по місту.

За фінансову допомогу у розвитку силового виду спорту, а саме боксу, висловлюю подяку батькам та спонсорам. А нашій команді ДБК «Панчер» бажаю не опускати рук, терпіння та трудолюбства, вірити в свою мрію і далі йти до своєї мети. Успіхів юним боксерам на цьому нелегкому шляху.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити