???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Бойовий гопак – національне бойове мистецтво, яке зародилось в Україні 1985 року. Основоположником цього напряму вважається Володимир Пилат. У бойовому гопаку є чотири напрямки розвитку: оздоровчий, фольклорно-мистецький, спортивний та бойовий, а також затверджено сім рівнів майстерності: 1.Жовтяк, 2.Сокіл, 3.Яструб, 4.Джура, 5.Характерник, 6.Козак, 7.Волхв. Розвиток особистості відбувається на тілесному, розумовому, духовному рівні.

З 22 вересня 2015 року у м. Острог успішно розвивається школа бойового гопака ім. князів Острозьких. На сьогоднішній день тут займається близько 30 вихованців, кількість яких з кожним днем все збільшується. За такий короткий термін часу вихованці школи взяли участь в чемпіонаті України з бойового гопака, пройшовши нелегкий шлях відбіркових етапів для того, щоб представити своє місто.

23-24 квітня відбувся чемпіонат України з бойового гопака у м. Львові. Головним суддею змагань був засновник цього стилю, верховний учитель бойового гопака Володимир Степанович Пилат.

Острозькі гопаківці повернулися з такими результатами: Владислав Журик зайняв 1 місце у змазі «Забава»; Володимир Гаврилюк – 1 місце у змазі «Забава». Брав участь у змазі «Однотан» Богдан Левчук.

Будемо раді бачити усіх охочих вивчати рідне бойове мистецтво у нашій школі.

Довідки за телефоном: 096 241 49 54

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити