???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

У минулу неділю сектором у справах молоді та спорту з нагоди Дня фізичної культури та спорту на базі спортивного комплексу НаУ «Острозька академія» відбувся комплекс змагань, зокрема, відкритий турнір з волейболу серед чоловіків та змагання з шахів серед аматорів.

DSCN6771.JPG

У волейбольних баталіях брали участь колективи з Межиріча, Сіянців та студенти НаУОА. Через об'єктивні причини не змогли долучитися до участі у змаганнях сільські колективи з Мощаниці та Плоски. Студентська команда НаУОА впевнено виборола «золото» (тренер Валерій Ящук), перемігши всіх суперників. Друге місце здобули спортсмени з Сіянців під керівництвом сільського голови Володимира Фурманчука (2:1), які переграли межирічан, поступившись в першій партії. Волейболісти з Межиріча задовольнились третім місцем (тренер Вадим Яцюк). Кращими гравцями суддівський комітет визнав Олександра Ковальчука (НаУ «ОА») та Михайла Фурманчука (с. Сіянці). Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами та іншими призами від сектору у справах молоді та спорту РДА.

Як і в минулому році, дев'ять учасників зібрались у шаховому турнірі. Під час відкриття змагань присутні вшанували світлу пам'ять постійного учасника турніру, шахіста-ветерана Святослава Рудюка, який нещодавно пішов із життя. У ході напружених змагань вдруге поспіль першість виборов острожанин Валентин Шаранський. Срібну медаль отримав минулорічний переможець Валерій Бриль з Оженина. Третім, досить несподівано, став ще один оженинець В’ячеслав Сидорчук. Призери нагороджені кубками та грамотами відповідно до здобутих місць. Варто відзначити гру шахістів-ветеранів Олександра Гладуненка, Олексія Стецюка та Анатолія Гаврилюка, а також наймолодшого учасника Максима Крушинського, що отримали відзнаки «За волю до перемоги».

DSCN6754.JPG

Увінчалося спортивне свято фінальним поєдинком за Кубок Острожчини, що проходив на стадіоні НаУ «Острозька академія». Зустрічались лідер районного футболу ФК «Вельбівно» та несподіваний фіналіст «Цукровик» з Оженина. Під час офіційного відкриття заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять нещодавно загиблого вояка-героя з Тесова Олександра Кравченка та й усіх інших острожан, що загинули в боротьбі за волю України в ході АТО. Після виконання Державного гімну старт грі був даний. Варто зазначити, що на стадіоні зібралося близько 300 уболівальників, а це досить значна цифра для районних змагань.

У першому таймі була рівна гра, однак оженинці несподівано відкрили рахунок та повели 1:0. Друга половина виявилася катастрофічною для ФК «Вельбівно». Молоді оженинці, додавши у швидкості та агресивності, заволоділи перевагою. Футболісти з Вельбівного, ослаблені відсутністю своїх лідерів, діяли якось хаотично, а іноді й взагалі, розгублено. «Цукровики» скористались такою ситуацією, та допомогла їм ще й невпевнена гра воротаря вельбівненчан, що дала можливість стати рахунку 3:0. На останніх хвилинах матчу «Цукровик» забиває четвертий м'яч, тим самим доводячи рахунок до розгромного. Відзначились у номінальних гостей Богдан Грабов'юк, Анатолій Хочай та двічі Михайло Коваль. Отож, 4:0, несподівано впевнена перемога оженинців, які вперше здобувають кубок району. Після фінального свистка головного судді Володимира Озімковського радості спортсменів та вболівальників «Цукровика» не було меж. Створивши в центрі поля символічне коло вони дякували та підкидали догори свого незмінного тренера Миколу Кулінця. Отож, Кубок Острозького району вперше за сучасну історію їде в Оженин.

Процедура вшанування спортсменів проходила з врученням медалей, грамот, а переможці та їх капітан Олександр Хочай підняв над головою такий бажаний «золотий» кубок.

Також грамотами райдержадміністрації з нагоди свята були нагороджені провідні фізкультурники та спортсмени району, зокрема, Олександр Апанчук, Алла Штундер, Віктор Обуховський, Володимир Озімковський та Микола Кулінець.

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації дякує за допомогу у проведенні змагань керівництву НаУ «Острозька академія» в особі ректора Ігоря Пасічника та незмінному спонсору різного роду змагань ТОВ «Острозький завод мінеральної води» в особі директора Олени Рудьо.

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити