???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

6-7 травня в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Острог пройшов Відкритий Міжнародний чемпіонат Острожчини з боксу, в якому взяли участь більше 160 боксерів з 10 областей України, а саме: Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Львівська, Рівненська, Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська області та Республіка Молдова.

Такий масштабний захід з боксу вперше проходить у нас на Острожчині, тому до його проведення тренер ГО «Дитячий боксерський клуб «Панчер» долучив значну частину острожан, батьків вихованців, друзів та громадських діячів з Рівненщини й інших областей, щоб усе пройшло на найвищому рівні.

Незважаючи на різні перешкоди, завдяки наполегливій праці, дружності та силі волі острожан, це спортивне свято вдалося організувати. Варто зазначити, що всі гості та учасники залишилися задоволеними та отримали гарні враження від чемпіонату. Зокрема, команда Республіки Молдова була приємно вражена теплим прийомом та високим рівнем організації змагань, у відповідь запросивши наших боксерів на змагання до себе.

На другий день змагань тренери всіх команд-учасників зібралися, щоб вшанувати пам'ять видатних тренерів Острожчини Ю. Тончука та В. Мартиненка.

Тренер Ілля Соснов підготував 27 вихованців, які захищали честь Острожчини. Їхні результати: Нагорний Ігор – І місце, Кондратюк Роман – І місце, Трохимчук Павло – ІІІ місце, Кирилюк Дмитро – І місце, Чеховський В’ячеслав – І місце, Матвійчук Олег – ІІ місце, Соколюк Ростислав – І місце, Шинкарук Святослав – І місце, Шинкарук Денис – І міце, Шевчук Назар – І місце, Ковальчук Іван – І місце, Кравчук Роман – І місце, Кондратюк Дмитро – І місце, Мулярчук Микита – ІІ місце, Коваль Олександр – І місце, Іщук Юліан – І місце, Українець Іван – І місце, Михальчук Олександр - ІІ місце, Михальчук Дмитро – І місце, Добровольська Олена – І місце, Добровольська Анна – І місце, Вознюк Наталія – І місце, Зайцев Артем – ІІ місце.

Змагання були особисті, проводились на виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», відповідно до діючих правил проведення змагань з боксу, затверджених АІБА та ФБУ наказом Міністерства Молоді та спорту України. Тому в обласний та в український залік вони не входили, а були направлені на зміцнення здоров’я, сприяння розвитку і пропаганди фізичної культури і спорту, а саме боксу, серед молоді та школярів Острожчини та проводились для виконання календарного плану спортивних заходів з боксу, затверджених ГО «ДБК «Панчер» на території Острозького району.

Тренувальні бази ДБК «Панчер» знаходяться в с. Грем’яче та с. Хорів. Тренер сподівається, що невдовзі спортивна база з’явиться і в Острозі, оскільки тут є багато охочих займатися боксом.

Голова-тренер ГО «ДБК «Панчер» Ілля Соснов та його вихованці дякують за мужність та рішучість в проведенні спортивного свята всім, хто знайшов можливість та долучився до розвитку боксу на Острожчині: Острозькій міській раді; всьому депутатському корпусу міста; депутату Острозької райдержадміністрації Ярошику О.; першому заступнику голови Рівненської облради Корнійчуку О.; начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації Нагорному П.; настоятелю Свято-Воскресенської церкви м. Острог о. Віктору Земляному, сільській раді та сільському голові с. Грем’яче Стецюку М.Д.; ректору Національного університету «Острозька академія» Пасічнику І.Д.; директору Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Лазарчук Р.М. ; директору Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Антонюк Л.М.; директору Острозького ВПУ Юдіну Ю.; директору Острозького РБШ Дякову А.; співорганізатору змагань тренеру м. Славута Данильчуку Р. та підприємцям: Мулярчуку Д., Хохліч М., Балабі А., Ягодці П. Окрема подяка батькам вихованців клубу; голові м. Острог Шикеру О.Ф.; громадським діячам та друзям Коваленку В., Захарчуку С., Шиндеруку А., Блейчику Я. Слів подяки за розуміння, виважений підхід, сприяння в організації змагань заслуговує завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА Дмитро Білюк.

І насамкінець хотілося б відзначити, що з самого початку цей чемпіонат було заплановано провести в Будинку культури м. Острог, але в організаторів не було коштів, щоб оплатити оренду зали. Тому все дійство було перенесено в Острозьку ЗОШ №1.

Сподіваємось, цей потужний крок стане початком ефективного розвитку боксу на Острожчині.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити