???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Крім насолоди та фізичного здоров'я, заняття спортом дарують багато знайомств з цікавими людьми, з якими можна познайомитися на тренуваннях та змаганнях, і часто спілкуватися.  Дуже важливо мати однодумців та тих, хто розділяє твої вподобання, з ким можна розмовляти та ділитися враженнями.

serce_voina.JPG

Одним з таких місць, де можна спілкуватися, навчатися, тренуватися та отримувати фізичне виховання для молоді є громадська організація «Спортивно-патріотичний клуб «СЕРЦЕ ВОЇНА», який відкрився в с. Оженин.  в червні 2017 року. Керівник клубу – учасник бойових дій в зоні Антитеростичної операції, ветеран Мельничук Дмитро Мефодійович, який разом із своїм товаришем Зензелюком Вадимом Васильовичем вирішили згуртувати молодь та підростаюче покоління Оженинської сільської ради з метою спортивно-патріотичного виховання. Адже в теперішній час молодь у селі не має чим себе зайняти, і багато підлітків не задумуються над свої майбутнім, знищуючи і без того крихке здоров'я. Спорт – саме те, що потрібно молодому організму для правильного росту та розвитку. 

Єдине, що нині доступно всім дітям без винятку, це уроки фізкультури в школі. За все інше треба платити, і часто батьки відмовляються віддавати своїх дітей до якоїсь секції, бо сімейний бюджет цього не може витримати. СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА» діє на безкоштовній основі, відвідування занять є добровільне і безкоштовне. В СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА» займається близько 60 чоловік віком від 6 до 18 років. Діють секції боксу та страйкболу, функціонує тренажерний зал, який відвідують також і представники старшого покоління. Батьки мають змогу відвідувати заняття та спостерігати за тренуванням своїх дітей (особливо цікаво спостерігати за вуличними пробіжками). Зал СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА» знаходиться в орендованому приміщенні, де поточний ремонт приміщення залу зроблено власними силами, обладнання та спортивний інвентар тренери клубу також придбали самостійно.    

За такий короткий час СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА» уже має і свої невеличкі здобутки. Діти брали участь у двох обласних змаганнях з боксу, які відбулися у Хмельницькій та Рівненській областях. З Нетішина 6 учасників привезли 6 медалей за перші місця. У Рівненських обласних змаганнях участь брали 12 учасників, які привезли чотири медалі за перше місце, одну медаль за друге і одну медаль за третє місця. Наймолодшому учаснику боксерського рингу 6 років, найстаршому – 16 років. Але не тільки боксерські здобутки є у СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА». Один із тренерів Вадим Зензелюк займається легкою атлетикою, долучаючи до цього виду спорту все більшу кількість молоді. Спринтери уже взяли участь у легкоатлетичних забігах, які відбулися у м. Київ, м. Славута та м. Рівне.

Такі заняття спортом дають відчути дітям радість власних досягнень. Не усе спочатку виходило, були і сльози відчаю, і синяки від перших ударів перчаткою, а тепер займаючи призові місця на змаганнях, діти розуміють ціну докладених зусиль та праці над собою. А крім того, усвідомлюють, що наполегливість добре допомагає в досягненні будь-яких цілей. Деколи вони перемагають, деколи програють, але мета СПК «СЕРЦЕ ВОЇНА» не в тому, щоб виростити чемпіонів, важливо виростити сильних і здорових людей.

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити