???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Уже багато років Україні світову славу приносять здобутки наших спортсменів. Так, у вересні у м. Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат світу серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА. Тут національна збірна команда України завоювала 56 медалей. Про володаря «золота», борця на ліву руку Олега Жоха ми вже писали. Однак, це не єдиний представник Рівненщини, що показав достойний результат. Бронзову медаль з цього чемпіонату привіз студент 4 го курсу ВСП «Рівненський НУБІП України» (Рівненський аграрний коледж) Станіслав Сокотун.

Як розповів сам рукоборець, цим видом спорту він серйозно займається три роки, бере участь у чемпіонатах України та світу, займає призові місця. Змагається Стас у ваговій категорії до 80 кг серед юніорів на ліву  і на праву руку. Однак вже пробує свої сили і з дорослими суперниками. Хлопець зізнається, що йому частенько пропонують поборотися на руку друзі і знайомі, але він не погоджується, бо вважає, що хизуватися зайвий раз нечесно. Адже три рази на тиждень Станіслав тренується в Олександра Комаревича (тренера Олега Жоха та багатьох інших відомих спортсменів).

 

IMG-017dc5e240b6e35aa208a5a62296d155-V.jpg

 

 

– Серйозну роль в моєму спортивному житті відіграв Іван Лук’янчук. Сьогодні це майстер спорту, який багато мені допомагав, підтримував, підказував, – розповідає  Станіслав Сокотун і стверджує, що йому не важко знаходити час і сили на тренування, бо це приносить задоволення і хороші результати на змаганнях. На думку студента, через армрестлінг більше проявляться характер, гартується сила волі.

IMG-8cacbc71e9c8427a0a14a2ef26248e57-V.jpg

До речі, дідусь та бабуся Стаса проживають у селі Кутянка. Тож досягненнями молодого спортсмена пишається і вся Острожчина.

Вікторія КРИГЕР         

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити