???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

 

3 листопада в Славуті проводився міжобласний турнір з футболу серед дітей 2007 року народження і молодших років серед команд Рівненської та Хмельницької областей. Про участь команди, яка представляла Острозький район, розповів тренер Оженинської ДЮСШ Микола Кулінець.

За підсумками змагань команда Оженинської ДЮСШ посіла підсумкове друге місце. Спочатку наші юні футболісти впевнено здолали господарів змагань (6:1). У наступному матчі оженинці в напруженому і драматичному поєдинку, на жаль, поступились суперникам із Старокостянтинова (2:3). В останньому дуже складному поєдинку наші гравці здолали однолітків із Ізяслава (8:4). Ці результати вивели команду з Острозького району на друге місце, а перше дісталось старокостянтинівцям.

Кращим гравцем турніру від нашої команди було визнано воротаря Ярослава Сидорчука. Він та Ілля Душнюк (капітан), Захар Ковальчук, Владислав Мельник, Микола Чміль, Денис Денищук, Максим Кирилюк, Олег Корній, Богдан Андрєєв, Микола Пушка отримали срібні медалі та грамоти, а команда – кубок за друге місце.

– Хочу щиро подякувати перш за все нашим головним спонсорам – депутату Острозької районної ради 7 скликання Олегу Ярошику, генеральному директору компанії «Еней» Андрієві Балабі та приватному підприємцеві Степанові Кащину, які надали вагому підтримку команді, щоб вона могла вирушити і успішно виступити на змаганнях, – наголосив при нашому спілкуванні Микола Васильович. – Також щиро дякую за матеріальну допомогу в організації поїздки приватним підприємцям Юрію Ярошику, Володимиру Захарчуку, Віктору Журику, Валентину Притулі та Василеві Гапончаку. Сподіваюся й на подальшу співпрацю заради розвитку спорту та зміцнення здоров’я дітей на Острожчині. Бажаю їм міцного здоров’я, миру, злагоди та успішного бізнесу.

Микола Кулінець, який готував команду до участі в змаганнях разом із тренером на громадських засадах Валентином Стрільцем, розповів, що юні оженинці нещодавно брали участь в міжобласному турнірі у Новоград-Волинському. Там вони, перегравши всіх суперників, посіли перше місце.

Олександр АЛЕКСЮК

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити