???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Турнір з міні-футболу, який відбувся у Плужному (Хмельницька область) в спортивному комплексі «Епіцентр», визначив переможця – команду з Острозького району, яка в напруженій боротьбі залишила позаду футбольні команди Ізяславського району (сіл Теліженці, Кунів, Плужне). До речі, село Плужне, у якому проходив Кубок з міні-футболу, присвячений почесним громадянам Плужненської громади, народним депутатам України Олександру Герезі та Андрію Шиньковичу, заявило про свою гру трьома командами: «Промінь», «Вікторія», «Плужне».

Футбол (1).jpg

Однак у завзятій і цікавій грі команда ФК «Плужне» завоювала третє місце, гравці ФК «Кунів» вибороли другу позицію, а «чужа» команда з Рівненщини забрала у хмельничан головний приз і повезла у Кургани.

Тренер команди Олександр Чубик (він же Мощаницький сільський голова) висловив подяку всій команді, відзначивши капітана Петра Мороза, гравців: Олександра Ващука, Олега Грушу, Сергія Ковальчука, Богдана Кулибу, Вадима Чубика, Антона Федорчука, Михайла Гомонця та активного вболівальника Ігоря Федорчука.

Ми теж раді за наших земляків і бажаємо їм впевнених перемог і надалі!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити