???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

         30 березня на сесії Острозької міської ради мер міста Олександр Шикер та депутати міської ради привітали спортсменок боксерського клубу м. Острог Наталію Вознюк та Анна Добровольську з вдалими досягненнями на   Чемпіонатах України з боксу серед жінок та дівчат, які проходили з 11 по 16 грудня 2017 р.  у м. Надвірна (Івано-Франківська обл.) та з 5 по 11 лютого 2018 р. в м. Рівне.

Мер міста зазначив, що незважаючи на те, що діти їздять з сіл Острозького району (Розваж та Оженин) на боксерську базу, яка знаходиться в районному центрі, вони представляють Острог та Острожчину в цілому. Вручив спортсменкам грошові премії (тренеру та спортсменам приємно за увагу від міста).

Тренер Ілля Соснов подякував за привітання, у відповідь вручив меру міста на згадку афішу з Чемпіонату України з підписами наших призерок, а також подякував управлінню міста Острога та його голові Шикеру О.Ф. за підтримку Олімпійського виду спорту, а також людям, які «разом зі мною переживають за бокс і допомагають мені відроджувати його в нашому місті, сподіваюсь на подальший розвиток».

Мало хто знає, що жіночий бокс вперше продемонстрували на Олімпіаді 1904 року. Проте олімпійським цей вид єдиноборства так і не став. Більше того, тоді жіночий бокс заборонили в багатьох країнах світу. Жінки-боксери мріяли про Олімпіаду ще з 1997 року, коли відбувся перший міжнародний турнір з любительського жіночого боксу в Європі. Вже тоді було вперше обіцяно, що на Олімпіаді-2000 його обов’язково буде включено до програми Ігор. Друга спроба, здійснена в 2005 році, також зазнала невдачі. І тільки після довгих 12 років очікування Міжнародний олімпійських комітет дав добро.

П’ять років тому Україна була найсильнішою у світі з жіночого боксу та впевнено очолювала всесвітній рейтинг. Сьогодні ж моду диктують індіанки та китаянки.

Приємно, що серед кращих боксерок нашої країни є і острозькі майстрині шкіряної рукавички, які займають провідні позиції у Чемпіонатах України з боксу. IMG 55af036bff8ee63171425bb13bd71216 VВознюк Наталія, Добровольська Анна - вихованки Острозького РБШ та БК "Панчер" тренер Соснов І.В. м. Острог. IMG c3429f0143ae0da746e98403aee26606 VТренер вчить поєднувати навчання зі спортом, поважати інших, нагадує, що бокс – це мистецтво ведення бою, тому застосовувати свої навички поза рингом не дозволяє, тільки для самооборони, у крайніх випадках, коли сутичка неминуча. І наголошує, що дівчата повинні зберегти свою красу та ніжність, як справжні леді!

Боксерська команда м. Острог готується до змагань в м. Суми.

Олександр АЛЕКСЮК

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити