???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Боксерський турнір, присвячений пам’яті заслужених тренерів України Віталія Мартиненка та Юрія Тончука, відвідало близько ста спортсменів із Західної України. Захід відбувався 12 та 13 квітня в спортивній залі Острозької ЗОШ №1.

Вже традиційно щороку в квітні, в Острозі проходить турнір, присвячений пам’яті видатних острожан та заслужених тренерів України. Вшанувати Юрія Тончука та Віталія Мартиненка з’їхалися боксери з Рівненської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей, загалом більше ста спортсменів у різних вікових та вагових категоріях.

На відкриття вже четвертого такого турніру завітали представники міської та районної ради.  Заступник міського голови Оксана Ситницька висловила сподівання, що такі спортивні заходи відбуватимуться і надалі, адже розвиток спорту вкрай важливий в наш час для виховання здорової молоді. Заступник голови райдержадміністрації Роман Нех побажав спортсменам наснаги та успіху в змаганнях. Сам же турнір відкрив головний організатор змагань Роман Драчук, внук Віталія Мартиненка та вихованець Юрія Тончука.

  • – У нас є бажання проводити турнір кожного року, щоб на нього приїжджали спортсмени не тільки із Західної, а із всієї України, щоб кількість спортсменів і рівень змагань ріс з кожним роком. Звісно, хочеться, щоб більше людей долучалося до проведення таких заходів, і міська, і районна влада, спортивні організації та просто вболівальники боксу, адже є сподівання, що цей турнір в майбутньому стане міжнародним. Сам захід проходить на досить високому рівні, і мені дуже приємно, що так багато тренерів та спортсменів відгукнулося на наше запрошення, – зазначив Роман Драчук.
  • Photo 12

Турнір орієнтований на більш молодих спортсменів, адже саме для них найбільше потрібен досвід змагань. Згодом саме ці боксери поїдуть на регіональний, а потім і на Всеукраїнський чемпіонат, що пройде в Одесі. Загалом, золоті медалі та кубки отримали 30 боксерів. Острожчину представляли спортсмени із Оженина. В матчевих зустрічах боксував Ілашку Дмитро (2006), Мельник Сергій (2006) та Радчук Сергій (2006.) На турнірних боях срібло завоювало четверо юнаків: Калабський Роман (2007), Ілашку Артем (2010), Деркач Богдан (2004) та Калабський Дмитро. Останній був додатково нагороджений спеціальним кубком “За волю до перемоги”. Вже майже два роки оженинців тренує Василь Зензелюк. Він зазначив, що турнір відбувся на високому рівні, а також наголосив на важливості розвитку спорту в цілому та популяризації здорового способу життя.

Сам захід відбувся за сприяння Острозької міськрайонної та Рівненської обласної федерацій боксу, а генеральним спонсором став Острозький цегельний завод в особі директора Драчука В’ячеслава Костянтиновича. Боксери знову завітають до Острога через рік, вже на п’ятий, ювілейний турнір, присвячений пам’яті Віталія Мартиненка та Юрія Тончука.

Михайло ПРИСЯЖНЮК

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити