???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

28 вересня Острожчина приєдналася до Всеукраїнської акції «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення. Адже 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення – спільне , визначене державою, свято усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які взяли в свої сім’ї дітей, що за різних обставин втратили можливість проживати з рідними батьками.

В рамках акції відбулася зустріч керівництва Острозької РДА з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями та дітьми, які виховуються в таких сім’ях. Голова Острозької райдержадміністрації Богдан Турович привітав діток та людей, які замінили їм батьків, подякував за їхню працю, добре серце та сили, які вони докладають задля виховання підростаючого покоління, побажав усім здоров’я, добробуту, миру та натхнення. Бо для кожної дитини найбільше щастя – це мати родину.

 Служба у справах дітей Острозької РДА організувала маленьке свято для дітей, які не відчувають тепла і уваги кровних батьків, але виховуються в сім’ях. Перед своїми бабусями й дідусями, іншими родичами, батьками-вихователями виступали самі дітки, які у віршах, піснях, намальованих плакатах показували свою любов до людей, які стали їм найближчими. Районна влада підготувала для цих незвичайних сімей святкові подарунки.

Як повідомили начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Тетяна Бойко та завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби Ірена Ковальчук, сьогодні на обліку служби у справах дітей та сім’ї Острозької РДА перебуває 82 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. Всі ці діти стовідсотково влаштовані в сім’ї. загалом в Острозькому районі налічується 49 опікунських сімей. У Могиляних та Верхові створено 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується по 6 дітей, а в селі Оженин є прийомна сім’я, де проживає 4 діток.

Вікторія КРИГЕР

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити